Sopivan kokoinen kumppani

Kiinteistösijoittajalle Lapti on juuri sopivan kokoinen kumppani. Vahvalla asiantuntemuksellamme, rakentamisen osaamisellamme ja kattavalla yhteistyöverkostollamme pystymme tarjoamaan sijoittajalle joustavia palvelukokonaisuuksia aina asuntosalkuista kokonaisiin kerros- ja rivitaloihin sekä toimitiloihin.  Kaikissa hankkeissamme huomioimme asiakkaan tarpeet ja tarjoamme niihin kustannustehokkaat ratkaisut.

Vankka kiinteistökehityksen osaamisemme kattaa kaikki tarvittavat palvelut hankkeen ideoinnista aina valmiiseen kiinteistöön asti. Uuden kiinteistön rakennuspaikka voi olla kaavoitettava maa-alue tai rakennusvalmis tontti.  Tavoitteemme on  aina tuottava ja onnistunut kiinteistösijoitus. Asiakkaamme käytössä on koko osaamisemme kiinteistökehityksestä kaavoituksesta, suunnittelusta toteutukseen ja rahoitukseen.

Suunnittelemme ja toteutamme hankkeemme aina käyttäjälähtöisesti. Rakennamme huolella läheisessä yhteistyössä hankkeen tilaajan kanssa kestävää tulevaisuutta.

 

 

Ota yhteyttä

Tuomas Lindfors

Hankekehitysjohtaja
Etelä-Suomi
040 590 3917
tuomas.lindfors@lapti.fi

Joni Heikkola

Hankekehityspäällikkö
Etelä-Suomi
040 358 1256
joni.heikkola@lapti.fi

Risto Pekkarinen

Aluejohtaja
Itä-Suomi
040 134 5244
risto.pekkarinen@lapti.fi

Samuli Heino

Aluejohtaja
Keski-Suomi
050 388 8507
samuli.heino@lapti.fi

Kari Mäkelä

Aluejohtaja
Länsi-Suomi
040 580 8236
kari.makela@lapti.fi

Tapio Ronkainen

Hankekehityspäällikkö
Pohjois-Suomi
040 503 4586
tapio.ronkainen@lapti.fi

Ota yhteyttä
close

Ota yhteyttä

Tuomas Lindfors

Hankekehitysjohtaja
Etelä-Suomi
040 590 3917
tuomas.lindfors@lapti.fi

Joni Heikkola

Hankekehityspäällikkö
Etelä-Suomi
040 358 1256
joni.heikkola@lapti.fi

Risto Pekkarinen

Aluejohtaja
Itä-Suomi
040 134 5244
risto.pekkarinen@lapti.fi

Samuli Heino

Aluejohtaja
Keski-Suomi
050 388 8507
samuli.heino@lapti.fi

Tapio Rantala

Tuotantojohtaja
Länsi-Suomi
050 379 6394
tapio.rantala@lapti.fi

Tapio Ronkainen

Hankekehityspäällikkö
Pohjois-Suomi
040 503 4586
tapio.ronkainen@lapti.fi