Asuntomyyntimme palvelee

Ota yhteyttä asuntomyyntiimme, olitpa sitten hankkimassa uutta kotia itsellesi tai kiinnostunut asuntosijoittamisesta.

Etelä-Suomi

Asuntomyynti

Etelä-Suomi
040 668 6192
myynti.helsinki@lapti.fi

 

 

Annakaisa Lång

Asukaspalveluvastaava
Materiaalivalinnat ja muutostyöt
Etelä-Suomi
040 533 6865
annakaisa.lang@lapti.fi

Emilia Jääskeläinen

Asukaspalveluvastaava
Materiaalivalinnat ja muutostyöt
Etelä-Suomi
040 7710046
emilia.jaaskelainen@lapti.fi

Keski-Suomi

Piia Survo

Asuntomyyjä, LKV
Keski-Suomi
050 577 1679
piia.survo@lapti.fi

Leena Kalliola

Asukaspalveluvastaava
Materiaalivalinnat ja muutostyöt
Keski-Suomi
040 662 3581
leena.kalliola@lapti.fi

Itä-Suomi

Katja Kärkkäinen

Asuntomyyjä
Itä-Suomi
Perhevapaalla

Jean Mattsson

Myyntipäällikkö, LKV
Asuntomyynti, Itä-Suomi
0400 599 117
jean.mattsson@lapti.fi

Matti Herranen

Asuntomyyjä
Itä-Suomi
040 186 1831
matti.herranen@lapti.fi

Tarja Lyytinen

Asukaspalveluvastaava
Materiaalivalinnat ja muutostyöt
Itä-Suomi
0400 449 770
tarja.lyytinen@lapti.fi

Länsi-Suomi

Kari Mäkelä

Aluejohtaja
Länsi-Suomi
040 580 8236
kari.makela@lapti.fi

Marika Palokangas

Asukaspalveluvastaava
Materiaalivalinnat ja muutostyöt
Länsi-Suomi
040 182 7287
marika.palokangas@lapti.fi

Arttu Similä

Projektipäällikkö, asuntorakentaminen
Länsi-Suomi
050 597 7513
arttu.simila@lapti.fi

Pohjois-Suomi

Aki Kämäräinen

Asuntomyyjä
Pohjois-Suomi
040 620 2325
aki.kamarainen@lapti.fi

Risto Koskela

Asuntomyyjä, LKV
Pohjois-Suomi
0400 250 180
risto.koskela@lapti.fi

Janne Karhumaa

Myyntipäällikkö, Asuntomyynti
Pohjois-Suomi
0400 602 533
janne.karhumaa@lapti.fi

Rosette Korhonen

Asukaspalveluvastaava
Materiaalivalinnat ja muutostyöt
Pohjois-Suomi
0400 806 440
rosette.korhonen@lapti.fi

Laura Näykki

Asukaspalveluvastaava
Materiaalivalinnat ja muutostyöt
Pohjois-Suomi
040 744 1361
laura.naykki@lapti.fi