Talotekniikan yhteystiedot

Katso kaikki Lapti Groupin yhteystiedot

Etelä-Suomi

Mika Kauppila

Projektipäällikkö, sähkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
050 563 3753
mika.kauppila@terawatt.fi

Tatu Lehto

Projektipäällikkö, sähkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
050 595 4751
tatu.lehto@terawatt.fi

Lauri Kokko

Projektipäällikkö, sähkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 451 6382
lauri.kokko@terawatt.fi

Tomi Pitkänen

Projektipäällikkö, sähkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
050 596 1141
tomi.pitkanen@terawatt.fi

Kari Vääräniemi

Projektipäällikkö, sähkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 023 2566
kari.vaaraniemi@nuotek.fi

Keijo Huhta-Koivisto

Projektipäällikkö, sähkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 051 2633
keijo.huhta-koivisto@nuotek.fi

Markku Ruuth

Projektipäällikkö, sähkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 085 6898
markku.ruuth@nuotek.fi

Sampsa Lepistö

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
050 327 9055
sampsa.lepisto@nuotek.fi

Ismo Peltola

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
050 411 1268
ismo.peltola@nuotek.fi

Seppo Plattonen

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
046 920 0809
seppo.plattonen@terawatt.fi

Markku Hilpinen

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
050 566 7115
markku.hilpinen@terawatt.fi

Kai Graf

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
050 504 4231
kai.graf@terawatt.fi

Ville Tuomaala

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
050 384 4979
ville.tuomaala@terawatt.fi

Kirsi Örling

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 679 5579
kirsi.orling@nuotek.fi

Sampo Kalliokoski

Työnjohtaja, sähkö
Pientalot
040 450 9878
sampo.kalliokoski@terawatt.fi

Eemeli Lyytikäinen

Työnjohtaja, sähkö
Pientalot
040 450 7030
eemeli.lyytikainen@terawatt.fi

Lauri Nevalainen

Työnjohtaja, LVI
Pientalot
050 322 3632
lauri.nevalainen@terawatt.fi

Samuli Laitinen

Työnjohtaja, LVI
Pientalot
050 521 0504
samuli.laitinen@terawatt.fi

Kyösti Nissilä

Palveluinsinööri
Putkiremontit
046 921 4314
kyosti.nissila@terawatt.fi

Mikko Elomaa

Palveluinsinööri
Putkiremontit
050 439 8607
mikko.elomaa@terawatt.fi

Samuli Tiitinen

Projektipäällikkö, sähkö
Putkiremontit
040 451 6710
samuli.tiitinen@terawatt.fi

Heikki Lauhikari

Projektipäällikkö, sähkö
Putkiremontit
040 451 6380
heikki.lauhikari@terawatt.fi

Konsta Lehto

Projektipäällikkö, sähkö
Putkiremontit
050 455 2643
konsta.lehto@terawatt.fi

Jussi Riihimäki

Projektipäällikkö, sähkö
Putkiremontit
044 505 3202
jussi.riihimaki@terawatt.fi

Waltter Lehto

Projektipäällikkö, sähkö
Putkiremontit
050 563 3893
waltter.lehto@terawatt.fi

Mikko Alakorva

Avainasiakaspäällikkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
Etelä-Suomi
040 451 3589
mikko.alakorva@terawatt.fi

Janne Koivuniemi

Tuotantopäällikkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
Etelä-Suomi
040 015 6353
janne.koivuniemi@nuotek.fi

Erkki Leppälä

Suunnittelupäällikkö, sähkö
Pientalot
050 533 0845
erkki.leppala@terawatt.fi

Keski-Suomi

Toni Näreaho

Liiketoimintapäällikkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
Keski-Suomi
040 779 0712
toni.nareaho@nuotek.fi

Marko Katainen

Työnjohtaja, sähkö
Pientalot
040 579 8413
marko.katainen@terawatt.fi

Sasu Rasila

Työnjohtaja, LVI
Pientalot
050 324 0026
sasu.rasila@terawatt.fi

Jouni Riepula

Työnjohtaja, LVI
Pientalot
050 329 3320
jouni.riepula@terawatt.fi

Itä-Suomi

Ville Pekkarinen

Liiketoimintapäällikkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
Itä-Suomi
040 051 8227
ville.pekkarinen@nuotek.fi

Juha Hytönen

Projektipäällikkö, sähkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
050 466 2476
juha.hytonen@nuotek.fi

Antti Hukkanen

Projektipäällikkö, sähkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
045 874 9633
antti.hukkanen@nuotek.fi

Tapio Räihälä

Talotekniikkapäällikkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 582 2318
tapio.raihala@nuotek.fi

Jouni Korhonen

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 173 6403
jouni.korhonen@nuotek.fi

Simo Karhu

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 195 8409
simo.karhu@nuotek.fi

Markus Toropainen

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 933 5725
markus.toropainen@nuotek.fi

Pirkanmaa

Matti Koskela

Liiketoimintapäällikkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
Pirkanmaa
040 173 6356
matti.koskela@nuotek.fi

Sini Ahola

Projektipäällikkö, sähkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
050 381 8720
sini.ahola@nuotek.fi

Herkko Haukkala

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 668 2031
herkko.haukkala@nuotek.fi

Pohjois-Suomi

Kari Jussila

Liiketoimintapäällikkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
Pohjois-Suomi
040 674 5378
kari.jussila@nuotek.fi

Esa Lepistö

Projektipäällikkö, sähkö
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 163 0450
esa.lepisto@nuotek.fi

Mikko Alalääkkölä

Projektipäällikkö, RAU
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 660 3033
mikko.alalaakkola@nuotek.fi

Janne Tolonen

Projektipäällikkö, RAU
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat

janne.tolonen@nuotek.fi

Esa-Pekka Heiskanen

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 0510 752
esa-pekka.heiskanen@nuotek.fi

Toivo Siltakoski

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 487 7309
toivo.siltakoski@nuotek.fi

Antti Petäjäniemi

Projektipäällikkö, LVI
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 749 1221
antti.petajaniemi@nuotek.fi

Antti Heikkilä

Työnjohtaja, sähkö
Pientalot
050 569 1040
antti.heikkila@terawatt.fi

Hallinto

Jussi Holma

Toimitusjohtaja
Laptitec Oy
050 462 7695
jussi.holma@terawatt.fi

Hannes Kokko

Tuotantojohtaja
041 458 6198
hannes.kokko@terawatt.fi

Joonas Anttila

Suunnittelujohtaja
050 303 4994
joonas.anttila@terawatt.fi

Lasse Impiö

Liiketoimintajohtaja
Asunnot, liiketilat ja palvelutilat
040 450 7023
lasse.impio@terawatt.fi

Samuli Paakki

Liiketoimintajohtaja
Putkiremontit
040 450 7020
samuli.paakki@terawatt.fi

Timo Mäenpää

Liiketoimintajohtaja
Pientalot
050 567 6028
timo.maenpaa@terawatt.fi

Anna Leppälä

Hallinnon assistentti, Terawatt
040 450 5050
anna.leppala@terawatt.fi

Marianna Alakärppä

Hallinnon assistentti, Nuotek
044 534 9242
marianna.alakarppa@nuotek.fi